News

News zdjęcie id 506

NIEDZIELA Z SIATKÓWKĄ

19.06.2019

16 maja odbył się w Błędowie Turniej Siatkarskich Drużyn Trzyosobowych o Puchar Wójta Gminy Błędów w 2 kategoriach: do 8 klasy podstawowej/3 gimnazjum oraz OPEN.

W turnieju uczestniczyły głównie zespoły z terenu gminy, jednakże była też drużyna z Grójca oraz z Mogielnicy. W kategorii do 8 klasy podstawowej/3 gimnazjum wygrały ACE PAJACE, drugie miejsce należało do OLIMPIK ZGON, a trzecie do PERŁA EKSPORT TEAM, czwarte miejsce i ostatnie w tej kategorii zdobyła drużyna FC PO NALEWCE.

W kategorii OPEN rywalizowało ze sobą 8 drużyn. W grupie A były to ROZBUJANE BETONIARY, MPS, KĄSLIWE KOMARY I ALKUSY (wszystkie drużyny z Gminy Błędów). W grupie B drużyny to KAFARY( Mogielnica), MELAVERDE, COCO JAMBO(obie drużyny z gminy Błędów) i GANG SWIERZAKOW(Grójec). Ostatecznie pierwsze miejsce zajęły ROZBUJANE BETONIARY, drugie KAFARY, trzecie MELAVERDE A, zaś czwarte ALKUSY.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla opiekuna medycznego Pawła Augustowskiego i głównego sędziego Konrada Szymańskiego.

Wójt gminy Mirosław Jakubczak wręczył zawodnikom pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Organizatorem imprezy był Andrzej Stępniak, prowadzący GKS Yabu Sadownik Błędów.

Sponsorem zawodów był producent napoju Yabu.